Dolphin Superb

Kompaktný, výkonný a vyrobený výhradne z nehrdzavejúcej ocele, Dolphin Super Sparkle je jedným z najmenších filtračných výdajníkov Dolphin: ideálny pre výrobné haly a kancelárie. Možnosti: chladená voda, perlivá voda a horúca voda 95°C.

Charakteristiky výdajníka:

 

  • Suché chladenie: Suchý chladiaci systém zaručuje menšie rozmery, ale s profesionálnym chladiacim výkonom. Tento systém je bezhlučný a vyžaduje nízku údržbu.

  • 3 možnosti dávkovania: chladená voda, perlivá voda a horúca voda 95 ° C.

  • Profesionálny 1 litrový hot-tank z nerezovej ocele AISI 304 pre horúcu vodu

  • Moderný a kompaktný dizajn z nehrdzavejúcej ocele

  • Rýchla a jednoduchá inštalácia pre výrobné haly a kancelárie.

  • Filtrácia: na požiadanie je možné umiestniť UV lampu na kohútiky a vnútri jednotky je možné nainštalovať uhlíkový blokovací filter.
     

Komplexné riešenie.

 

V závislosti od požadovaného výkonu, dispozičnej plochy a požiadaviek na spotrebu Vám Dolphin pomôže pri výbere ideálneho modelu a typu výdajnika vody.

Udržateľnosť.

 

Línia Dolphin Filter je eco-friendly riešením, ktoré znižuje Vašu uhlíkovú stopu eliminovaním odpadu z (plastových) fliaš, obalových materiálov a dopravy a svojimi funkciami na úsporu energie.

Špičkový dizajn.

 

Štýlový, ale funkčný dizajn a použitie potravinárskych materiálov zabezpečuje hygienickú prevádzku v akejkoľvek oblasti cateringu. Výdajníky sa jednoducho čistia a sú odolné proti vonkajšiemu poškodeniu.

 

Objednajte si bezplatné vyskúšanie výdajníka vody na 3 týždne a ochutnajte našu skvelú vodu. Ak sa Vám to nebude páčiť - nemusíte za to platiť.