19-l-bottles-with-a-new-Dolphin-Label-an

Špeciálna ponuka pre domáce kancelárie

Máte veľa zamestnancov, ktorí pracujú z domu a potrebujete im zabezpečiť pitný režim?

Ponúkame riešenie!

Dolphin - pitný režim pre firmy: vyberte svoj výdajník vody alebo automat na vodu.

Výdajníky vody sú k dispozícii vo viacerých variantoch, výber modelu závisí od Vašich potrieb. Horúca, chladená alebo perlivá pitná voda? Voda v bareloch alebo filtrovaná voda z vodovodu? Vyberte si výdajník vody, ktorý je pre Vás najlepší.

Získajte skvelú cenu na výdajníky a pitnú vodu.

Dovoľte nám predložiť Vám najlepšiu ponuku na výdajník vody podľa Vašich potrieb. Povedzte nám, čo si prajete a získate bezplatnú individuálnu cenovú ponuku. Poradíme Vám s rozhodnutím ak je pre Vás lepšia balená pitná voda v bareloch 19l alebo filtračný automat na vodu.

Alebo najprv vyskúšajte zadarmo na 3 týždne.

Objednajte si bezplatné vyskúšanie výdajníka vody na 3 týždne. Otestujte náš pitný režim pre firmy  a ochutnajte našu skvelú pramenitú vodu. Ak sa Vám to nebude páčiť - nemusíte za to platiť.

 

Overená kvalita

Dolphin sa stará o pitnú vodu, plní ju pre Vás priamo pri prameni podľa najvyšších štandardov kvality na vlastnej plniacej linke, ktorá má certifikát od nemeckej asociácie GWCA a získala viaceré ocenenia.

Dolphin pitný režim, voda v bareloch

Zameraný na služby

 

V Dolphine veríme, že existujúci zákazníci si zaslúžia rovnako veľkú pozornosť, ako noví zákazníci. Naše produkty a služby sú dodávané na mieru podľa Vašich potrieb. 

Dolphin voda do kancelárie, pitný režim pre firmy na Slovensku

Spokojní zákazníci

 

Dolphin plní pramenitú vodu pre pitný režim firiem a kancelárií v Európe od roku 1997. Našimi zákazníkmi sú najväčšie Slovenské a svetové spoločnosti. Dolphin je výberom profesionálov.

Dolphin voda do kancelárie, pitný režim pre firmy na Slovensku

Dôverujú nám firmy, ktoré poznáte:

1/2

Hovoria o nás:

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Aktuálne správy: