Špeciálna ponuka pre domáce kancelárie

Máte veľa zamestnancov, ktorí pracujú z domu a potrebujete im zabezpečiť pitný režim?

Ponúkame riešenie!

Dolphin - pitný režim pre firmy: vyberte svoj výdajník vody alebo automat na vodu.

Výdajníky vody sú k dispozícii vo viacerých variantoch, výber modelu závisí od Vašich potrieb. Horúca, chladená alebo perlivá pitná voda? Voda v bareloch alebo filtrovaná voda z vodovodu? Vyberte si výdajník vody, ktorý je pre Vás najlepší.

Získajte skvelú cenu na výdajníky a pitnú vodu.

Dovoľte nám predložiť Vám najlepšiu ponuku na výdajník vody podľa Vašich potrieb. Povedzte nám, čo si prajete a získate bezplatnú individuálnu cenovú ponuku. Poradíme Vám s rozhodnutím ak je pre Vás lepšia balená pitná voda v bareloch 19l alebo filtračný automat na vodu.

Alebo najprv vyskúšajte zadarmo na 3 týždne.

Objednajte si bezplatné vyskúšanie výdajníka vody na 3 týždne. Otestujte náš pitný režim pre firmy  a ochutnajte našu skvelú pramenitú vodu. Ak sa Vám to nebude páčiť - nemusíte za to platiť.

 

Overená kvalita

Dolphin sa stará o pitnú vodu, plní ju pre Vás priamo pri prameni podľa najvyšších štandardov kvality na vlastnej plniacej linke, ktorá má certifikát od nemeckej asociácie GWCA a získala viaceré ocenenia.

Zameraný na služby

 

V Dolphine veríme, že existujúci zákazníci si zaslúžia rovnako veľkú pozornosť, ako noví zákazníci. Naše produkty a služby sú dodávané na mieru podľa Vašich potrieb. 

Spokojní zákazníci

 

Dolphin plní pramenitú vodu pre pitný režim firiem a kancelárií v Európe od roku 1997. Našimi zákazníkmi sú najväčšie Slovenské a svetové spoločnosti. Dolphin je výberom profesionálov.

Dôverujú nám firmy, ktoré poznáte:

1/2

Hovoria o nás:

Aktuálne správy:

Výdajníky Dolphin - hygienické riešenie pre...

July 28, 2020

Výdajníky na balenú vodu ako zdravý, bezpečn...

June 17, 2020

5 dôležitých dôvodov piť vodu v práci.

June 9, 2020

Novinky v našich interných opatreniach

April 8, 2020

1/8
Please reload

Objednajte si bezplatné vyskúšanie výdajníka vody na 3 týždne a ochutnajte našu skvelú vodu. Ak sa Vám to nebude páčiť - nemusíte za to platiť.

BurbegelWeb.jpg

Univerzálny tekutý prípravok na báze alkoholu, určený na rýchlu a bezpečnú dezinfekciu.Obsahuje účinné látky ETANOL (min. 80% v/v), ajatín a glycerín. Produkt je vhodný na dezinfekciu rúk.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Dolphin je akreditovaným členom SWCA (Slovenská asociácia operátorov pitného režimu), čo zaručuje, že spĺňa medzinárodné štandardy kvality a hygieny. Viac na www.swca.sk

© 2013 Dolphin, all rights reserved.