top of page

Prečo Dolphin? Jednoducho…

DOLPHIN JE VIAC AKO VODA

Viac chuti

Dolphin ponúka pitnú vodu tak, ako ju chcela príroda. Uchovávaná prírodou po tisícky rokov a chránená nepriepustnými vrstvami  ílu dodáva Dolphinu ideálnu rovnováhu minerálov a skvelú chuť.

Lepšie služby

Dolphin je známy svojimi vynikajúcimi službami. Dôkladne vyškolení servisní zástupcovia majú výbornú povesť, pokiaľ sa jedná o  priateľský prístup k zákazníkom, spoľahlivosť a povedomie o hygiene. Individuálne plánovanie dodávok  a služieb  zbavuje zákazníka všetkých starostí.

Vyššia kvalita

Voda Dolphin, ktorá spĺňa najvyššie možné štandardy kvality, je plnená a distribuovaná podľa prísnych pravidiel. Dolphin je auditovaný a schválený Európskou asociáciou chladičov balenej vody (EBWA) a National Sanitation Foundation (NSF), ktoré potvrdili ich najvyššie štandardy kvality.

Viac úspor

Použitie špeciálnej patentovanej technológie a kompresorov triedy Tier 1 sú len niektoré z funkcií, ktoré prispievajú k úspore až 35 % spotreby energie v porovnaní s bežnými výdajníkmi vody. Produkty Dolphinu sa ďalej ukázali byť odolnejšie a menej náročné na údržbu. Dolphin znamená najinteligentnejšiu a ekonomickú voľbu.

Pramenitá voda Dolphin, zloženie pitnej vody
Voda v bareloch, plnička pitnej vody Dolphin
Vˇydajník vody Dolphin v kancelárii
Dodávka pitnej vody Dolphin Slovakia

PRAMENE VODY DOLPHIN

 

Dolphin Central Europe plní pre svojich zákazníkov vodu najvyššej kvality z niekoľkých prameňov, ktoré sa nachádzajú v Nemecku, na Slovensku a v Maďarsku. Pretože sa staráme o životné prostredie, snažíme sa minimalizovať prepravu nákladnými vozidlami s cieľom znížiť našu uhlíkovú stopu, a preto naši zákazníci dostávajú vodu z najbližšieho zdroja. Pre Slovenský trh využívame predovšetkým dodávky zo zdrojov na Slovensku a v Maďarsku. Štítok na barely bude vždy zodpovedať presnému zloženiu a miestu, kde sa voda plní do fliaš.

VEDELI STE?

Dolphin je akreditovaným členom Slovenskej asociácie chladičov vody (SWCA)

Dolphin voda je jedinou na chladičoch vody na Slovensku, ktorá sa plní na linke s certifikátom WE!

 

 

Ideálna rovnováha minerálov robí z vody Dolphin najvhodnejší nápoj pre Vašu každodennú spotrebu.

Výhody správneho pitného režimu

Zvyšuje energiu a odstraňuje únavu

 

Keďže Váš mozog pozostáva z väčšej časti z vody, jej pitie Vám pomáha premýšľať, lepšie  sa sústrediť, koncentrovať a byť pozornejší. Ako bonus navyše zvyšuje Vašu úroveň energie!

Posilňuje imunitný systém

 

Človek s veľkou spotrebou vody má menšiu pravdepodobnosť, že ochorie. Kto by sa nechcel cítiť po väčšinu času zdravý? Pitie veľkého množstva vody pomáha bojovať proti chrípke, rakovine a iným ochoreniam, ako je napríklad infarkt.

Vyplavuje toxíny

 

Zbavuje telo odpadu prostredníctvom potenia a močenia, redukuje vznik obličkových kameňov a infekcií močových ciest.

Zabraňuje vzniku kŕčov a výronov

 

Správna hydratácia pomáha udržiavať premazané kĺby a pružnejšie svaly, znižuje sa pravdepodobnosť bolesti kĺbov.

Šetrí peniaze!

 

Voda je lacná! Dokonca ak si vyberiete balenú / filtrovanú vodu, je VŽDY lacnejšia ako vysoko kalorické latte!

Prírodný liek proti bolesti hlavy

 

Pomáha zmierniť a predchádzať bolestiam hlavy (migrénam a tiež bolestiam chrbta!), ktoré sú  často zapríčinené dehydratáciou.

Zlepšuje pleť

 

Hydratuje Vašu pokožku, udržiava ju sviežu, jemnú, žiarivú a hladkú. Odstraňuje vrásky. Je to najlepší prostriedok proti starnutiu!

Pomáha pri chudnutí

 

Odstraňuje vedľajšie produkty tukov, znižuje príjem potravy (naplnením žalúdka vodou pred jedlom), znižuje pocit hladu (ahoj prírodný produkt na potláčanie chuti do jedla!), zvyšuje Váš metabolizmus a má nula kalórií!

=Buďte fit. 

   Pite 8 pohárov

   vody denne!

FAKTY O

VODE:

bottom of page