top of page

Náš dôraz na kvalitu

"Vybrať si Dolphin je vybrať si kvalitu. Vyberáme si našich dodávateľov, školíme našich zamestnancov,  a poskytujeme naše služby bez ústupkov v kvalite. Ak si vyberiete Dolphin, vyberiete si to najlepšie!"

Ab Olde-Scheper - zakladateľ spoločnosti Dolphin       

water-bottle2.jpg

Voda Dolphin

Dolphin Central Europe plní pre svojich zákazníkov vodu najvyššej kvality z niekoľkých prameňov, ktoré sa nachádzajú v Nemecku a Maďarsku. Pretože sa staráme o životné prostredie, snažíme sa minimalizovať prepravu nákladnými vozidlami s cieľom znížiť našu uhlíkovú stopu, a preto naši zákazníci dostávajú vodu z najbližšieho zdroja. Štítok na barely bude vždy zodpovedať presnému zloženiu a miestu, kde sa voda plní do fliaš.

Analýza:

Zdroj v Maďarsku (zloženie)

Zdroj v Maďarsku (úplná analýza)

 

hodnota-za-penaze.jpg

Hodnota za peniaze

Kontrola celého reťazca, od plnenia vody až po dodávky zákazníkom, nám umožňuje zabezpečiť kvalitu našich služieb. Dolphin je jedným z popredných európskych dodávateľov od roku 1997 a kladie stály dôraz na zvyšovanie efektivity a kvality vlastných procesov. Dodávame to najlepšie, za najlepšie možné ceny. 

 

Skúsenosti a významný objem produkcie priviedol Dolphin do pozície jedného z najefektívnejších spoločností, dodávajúcej výdajníky vody a filtračné automaty na vodu. Potvrdenie správnosti konceptu nám umožnilo stať sa preferovaným dodávateľom pre najväčšie značky a spoločnosti na Slovensku.​

Dolphin, výber profesionálov!

seky-udloading.jpg

Rozšírené služby

Dolphin je hrdý na to, že ponúka najlepšie služby v meste. Dodávame pitnú vodu v bareloch nielen ku dverám, ale až k výdajníku! S našim vlastným logistickým plánovaním zabezpečujeme, aby ste nikdy neostali bez vody, servis a údržba sa vykonáva na základe požiadavky do 24 hodín.

 

Vysoká kvalita našich výrobkov je bezkonkurenčná, čo zaisťuje jednoduchú údržbu a minimálnu námahu a poruchy. S Dolphin si vyberiete proaktívny prístup k službám.

 

Nechajte nás zabezpečiť všetko potrebné - vy sa zamerajte na pitie

 

voda-pre-zivot.jpg

Voda pre život

Konzumácia kvalitnej vody je nevyhnutná pre zdravý život. Výdajník vody Dolphin možno považovať za základnú súčasť kancelárie pri snahe o zvýšenie produktivity a pohody. Nami poskytované kvalitné produkty motivujú k vyššej spotrebe vody, ktorá prospieva tímu a znižuje absentizmus.

S Dolphinom nie je potrebné pochybovať o kvalite. Garantujeme Vám, že pijete to najlepšie pre Vašu rovnováhu a hydratáciu. Pre udržanie dobrého zdravia lekári odporúčajú:

Vypite 6-8 pohárov vody Dolphin každý deň

bottom of page