top of page

O spoločnosti

Dolphin plní pramenitú vodu, zabezpečuje servis výdajníkoov vody a dodáva vodu do firiem a domácností od roku 1997. Dolphin je kľúčovým európskym hráčom v oblasti poskytovania pitného režimu. Manažment Dolphinu zastával vedúce pozície v národných a medzinárodných asociáciách operatorov pitného režimu vždy boli lídrami v rozvoji tohto priemyslu v Európe.

 

Dolphin Slovakia vznikla v spolupráci s dnes už zosnulým Pietom Jagersom v roku 1999. So silným dôrazom na kvalitu sa Dolphin čoskoro stal lídrom na trhu. Tím spoločnosti Dolphin naďalej zostáva neporazený na poli kvalitných a spoľahlivých služieb a dodávok.

 

V Dolphine máme vášeň pre plnenie pramenitej vody najvyššej kvality. Plniace linky Dolphinu získali certifikáty NSF a GWCA a zaviedli najvyššie štandardy v oblasti hygieny, logistiky, geohydrológie, bezpečnosti a zabezpečenia kvality. V Dolphine plníme fľaše priamo pri prameni vody, ktorá pochádza z chránených historických podzemných zdrojov. Ak chcete vedieť viac o analýze vody a o všetkých ponúkaných produktoch a službách, navštívte, prosím, časť Produkty a služby.

onas_moto
onas_moto
press to zoom
onas_horse
onas_horse
press to zoom
onas_dakar
onas_dakar
press to zoom

Poslanie

V Dolphine sme sa zaviazali poskytovať našim zákazníkom pitnú vodu  s dôrazom na jej najvyššiu kvalitu spolu s najvyššou úrovňou služieb pre zákazníkov.

Keďže voda je cenný prírodný zdroj, máme úctu k životnému prostrediu tak vo výrobnej, ako aj našej distribučnej činnosti.

Pretože voda hrá dôležitú úlohu v živote každého z nás, je našim cieľom mať pozitívny vplyv na spoločnosť, ktorej poskytujeme naše služby. Tento cieľ chceme dosiahnuť pomocou oddaného tímu, spolu s vytvorením skvelého miesta pre prácu. Viac sa dozviete z v časti Dôraz na kvalitu.

Member of:

bottom of page