top of page

Dolphin rozširuje svoje pôsobenie na Slovensku o novú pobočku v Košiciach

Updated: Sep 21, 2023Košice, Slovensko – Dolphin Central Europe, popredná spoločnosť v oblasti zabezpečovania pitného režimu v Európe, rozširuje svoje celoštátne pôsobenie na Slovensku otvorením novej pobočky v Košiciach. Spoločnosť, ktorá začala pôsobiť v Holandsku v roku 1996 a svoju prvú pobočku na Slovensku otvorila v roku 2000, dodáva výdajníky na balenú vodu a filtračné výdajníky do spoločností po celej krajine.


"Košice sú obrovským dynamicky sa rozvíjajúcim mestom s veľkými príležitosťami pre hospodársky rozvoj a inovácie," povedal Albertus Olde-Scheper, riaditeľ a zakladateľ spoločnosti Dolphin. “Evidujeme tu rastúce obchodné aktivity a naše portfólio zákazníkov sa v tomto regióne rýchlo rozširuje. Rovnako sme pripravení uspokojiť rastúci dopyt po udržateľných a kvalitných výrobkoch. Založili sme miestnu pobočku, aby sme zabezpečili ešte rýchlejší a kvalitnejší servis a očakávame, že v nasledujúcich rokoch bude táto pobočka rásť dvojciferným tempom."


Správna hydratácia pri práci dokázateľne zvyšuje produktivitu a zlepšuje zdravie zamestnancov, vďaka čomu sa výdajník vody stáva nevyhnutným vybavením pre spoločnosti v celej krajine. Keďže sme sa zaviazali poskytovať energeticky úsporné riešenia, vyberáme trvácne zariadenia a komponenty šetrné k životnému prostrediu.


Popri snahe o expanziu spoločnosť Dolphin nedávno spustila iniciatívu "Modrá planéta", ktorej cieľom je spolupracovať s organizáciami zdieľajúcimi filozofiu udržateľnosti. Iniciatíva okrem iného zahŕňa partnerstvo so zero-waste festivalom Pohoda, či spoločnosťou Balon.sk v Košiciach, v rámci ktorého budú môcť naši partneri absolvovať lety teplovzdušným balónom Dolphin, pozorovať krásy krajiny a zároveň si uvedomiť dôležitosť starostlivosti o planétu.


S viac ako 500 výdajníkmi prevázdkovanými v širšom okolí Košíc Dolphin aktuálne obsluhuje 10% svojho portfólia zákazníkov v tomto regióne. Očakávame, že v blízkej budúcnosti naša spoločnosť zamestná približne 20 pracovníkov logistiky a potenciálne pridá ďalšiu desiatku ľudí v obchode a administratíve.


Spoločnosť Dolphin sa zaviazala prispievať k sociálnej komunite, v ktorej pôsobí, a má v úmysle budovať lokálne zastúpenie, pokiaľ ide o kultúru, šport a obchodné podujatia.


Oficiálne otvorenie košickej prevádzky spoločnosti Dolphin sa uskutoční 20. januára 2023 na adrese Hlavná 121 od 14:00 do 16:00 hodiny. Súčasťou slávnostného otvorenia bude prestrihnutie pásky veľvyslancom Holandského kráľovstva na Slovensku a primátorom Mesta Košice, a ak to počasie dovolí, aj krst nového teplovzdušného balóna spoločnosti Dolphin holandským honorárnym konzulom.Tlačová sprava Dolphin - 18.1.2023
.docx
Download DOCX • 36KB

Pre viac informácií kontaktujte:

Nadezda Gladyshkova

留言


bottom of page