top of page

Tri dôležité dôvody piť vodu v práci

Updated: Sep 21, 2023

Voda je veľmi dôležitá pre Vaše zdravie a pre Váš biznis. Existuje veľa dôvodov prečo voda v práci prospieva spoločnosti, my však pomenujeme 3 základných.Ostaň zdravý!


Vaše telo sa skladá zo 65% z vody a musí zostať správne hydratované pre dobré fungovanie. Voda splachuje toxíny, urýchľuje metabolizmus, udržuje pokožku v dobrom stave a je nevyhnutná pre správne fungovanie Vašich životne dôležitých orgánov. Voda zabezpečuje mozog kyslíkom a udržuje Vás v pozornosti celý deň. Dostatok pitnej vody nielen zvyšuje Váš výkon, ale aj zabraňuje nepríjemnostiam ako sú bolesti hlavy a chrbta.

Pre zdravie človeka je veľmi dôležitá správna hydratácia. Výdajník vody v práci veľmi pomáha udržiavať pitný režim a tým pádom podporuje dobrý fyzický stav a energiu človeka. Balená pitná voda Dolphin má ideálny balans minerálov a perfektnú chuť, čo Vám ponúka dokonalý pitný režim na každý deň.

Tip: Naslúchajte Vášmu mozgu. Pokiaľ ste smädní alebo hladní, napite sa vody. Pomôže to predchádzať únave a bolesti hlavy (spôsobenej stratou kyslíka, teda dehydratáciou mozgu)


Buď produktívny!


Keď ste dostatočne hydratovaní, nie sú to len mozgové bunky ktorým sa darí lepšie. Voda reguluje riadne fungovanie všetkých telesných orgánov, transport kyslíka a nabudí Váš metabolizmus. Budete sa cítiť a fungovať lepšie. Ľudia ktorí pijú viac vody sa vykazujú lepšími fyzickými a psychickými výsledkami.

Tip: začnite Váš deň pohárom vody aby ste vykompenzovali straty ku ktorým prišlo v noci. Doprajte si ďalší pohár na začiatku práce ako alternatívu čaju či kávy. Budete viac sústredení a pomôže Vám takisto zmierniť kofeínovú závislosť.


Voda šetrí náklady!


Voda ako nápoj nie len zvyšuje produktivitu, ale aj šetrí náklady. Pohár vody je zdravší a oveľa lacnejší než káva alebo sladené nápoje. Nápoje, ako sú káva, čaj alebo džúsy nielen sú nezdravé, ale aj približne 5 krát drahšie ako voda. Vzhľadom k tomu, že jeden zamestnanec denne spotrebuje 4 až 6 nápojov, zrejme je výhodnejšie podporovať pitie vody v prace.

Cena pohára vody Dolphin, vratane ceny prenájmu výdajníka, samotnej vody a jej dodávky, je iba 0,05 €! Mate nejaký dôvod prečo nezačať piť vodu v práci hneď teraz? Poďme to zrátať spolu!


Tip: Vzdelávajte Vašich zamestnancov a pomôžte im dodržiavať pitný režim! Pre dobrú hydratáciu by mal človek spotrebovať 8 pohárov vody denne, s tým vie veľmi pomôcť naša športová fľaša. Zabezpečte ju pre zamestnancov, aby vždy mali dostatok vody po ruke a vedeli koľko vody konzumujú. Vieme Vám ponúknuť aj individuálny dizajn fľaše s logom Vašej spoločnosti, dajte pocítiť Vaším zamestnancom, že Vám na nich záleží.


Ak tieto dôvody vzbudili váš záujem, neváhajte nás kontaktovať a objednať si naše produkty.


Comentarios


bottom of page