top of page

Zlepšite svoju hydratáciu a zbavte sa PET fliaš!

Updated: Sep 21, 2023Už vás nebaví riešiť logistickú nočnú moru spojenú s nákupom, distribúciou a zberom prázdnych fliaš od vody? Nehovoriac o vplyve na životné prostredie a vysokých nákladoch na jeden pohár? Je čas prejsť na lepšie riešenie: filtračný výdajník!


Filtračný výdajníl pripojený priamo na vodovodnú sieť, je udržateľný, bezproblémový a nákladovo efektívny spôsob, ako udržať hydratáciu a produktivitu vášho tímu. S nákladmi len 0,03 centov na pohár je to cenovo dostupné riešenie, ktoré sa oplatí.


A výhody sa tým nekončia! Filtračný chladič podporuje zdravú spotrebu vody a preukázateľne znižuje spotrebu drahých a menej zdravých nápojov, ako sú káva a nealkoholické nápoje. Navyše, hydratácia vodou môže zvýšiť produktivitu a sústredenie počas celého dňa.


Pridajte sa k tisícom spoločností, ktoré už prešli na filtračné chladničky, a vyskúšajte výhody na vlastnej koži. A aby ste sa ešte viac obohatili, objednajte si teraz a získajte zdarma

karafu so 6 sklenenými pohármi alebo 6 plniteľných ekologických fliaš bez obsahu BPA. Už nečakajte a vylepšite si hydratáciu na pracovisku ešte dnes!


Objednajte si naše produkty a využívajte naše špeciálne ponuky tu: Objednať si špeciálnu ponuku

Comments


bottom of page