top of page
Dolphin, voda pitná, pitný režim, pramenitá voda, Chladiče vody, voda do kancelárie

Zákaznícka linka Dolphin  02 / 206 200 80

sales@dolphin.sk

Ako to robíme my

Prijímanie nových zamestnancov

 

Každý  z kolegov v Dolphine je iný, preto vždy hľadáme ľudí, ktorí prinesú do našej spoločnosti nový  pohľad na vec a nové životné skúsenosti. Ak hľadáte spoločnosť, ktorá ocení Vašu zvedavosť, vášeň a túžbu učiť sa; ak hľadáte kolegov, ktorým to myslí a radi prijímajú výzvy ako tím, Dolphin je pre Vás tou správnou voľbou.

Ako získať prácu v Dolphin v troch krokoch

CV

Našli ste skvelú pozíciu?
Pozrite si tieto tipy predtým, než nám pošlete svoje CV.

Pracovný pohovor

Robíme pohovry inak.
Tu je zopár tipov, ktoré Vám pomôžu pripraviť sa na pohovor.

Rozhodnutie

Pozrite sa, na základe čoho sa rozhodujeme pri prijímaní
nových kolegov

Začiatok

Pošlite nám svoje CV

 

Dajte nám vedieť, že máte záujem o prácu v našej spoločnosti

apply

Nájdite tú pravú pozíciu pre Vás

Pri hľadaní práce zohľadnite svoje zručnosti a záujmy s tým, čo by ste chceli robiť a aké problémy by ste chceli riešiť.

Zamerajte sa na svoje CV

CV je pre nás prvotným zdrojom informácií o Vás, preto vyzdvihnite Vaše doterajšie úspechy. Tu je zopár tipov, ako na to:
 


 • svoje zručnosti a skúsenosti zosúlaďte s popisom pracovnej pozície.
   


 • špecifikute projekty, na ktorých ste pracovali alebo ktoré ste riadili. Aký bol ich výsledok? Ako ste merali Váš úspech?
   


 • ak ste viedli tím ľudí, povedzte nám o tom. Aký veľký bol Váš tím? Aký bol obsah Vašej práce?
   


 • ak ste len nedávno ukončili vysokú škole prípadne máte málo pracovných skúseností, zahrňte do Vášho CV všetky školské projetky, na ktorých ste pracovali. Takýmto spôsobom nám môžete odprezentovať Vaše zručnosti a skúsenosti.
   


 • buďte struční. Ak budeme počas prijímacieho procesu potrebovať nejaké dodatočné informácie (ako napríklad Vaše portfólio), Váš personálny konzultant ich v spolupráci s Vami zozbiera.

Ako to funguje

Pracovný pohovor


Proces prijímania nových zamestnancov tvoria 2 výberové kolá. Na konci každého kola zozbierame spätnú väzbu od kolegov, ktorí pohovor viedli a dohodneme sa na ďalších krokoch.

interview

Pracovný pohovor cez telefón / hangout

Počas telefonického pracovného pohovoru alebo pohovoru prostredníctvom Google Hangout budete komunikovať s Vašim potenciálnym kolegom alebo nadriadeným.

Vaša telefonická/Hangout komunikácia bude trvať približne
20-40 minút.
Pripravte sa na otázky týkajúce sa správania,  hypotetické otázky alebo otázky založené na konkrétnych prípadoch, ktoré preveria Vaše profesné znalosti na danej pozícii. 

 

Pracovný pohovor v priestoroch spoločnosti

Pracovný pohovor budú zvyčajne viesť dve osoby - Váš potenciálny kolega a kolega z iného oddelenia.
Pohovor bude trvať približne 30-45 minút.

 

Všetci kandidáti budú mať šancu vyzdvihnúť svoje silné stránky v štyroch rôznych oblastiach:
 


 • Všeobecná kognitívna schopnosť: Budeme Vám klásť otázky, ktoré možno rôzne interpretovať, aby sme zistili, ako pristupujete k problémom a ako ich riešite. Správna odpoveď v podstate neexistuje - najdôležitejšie je to, ako dokážete vysvetliť Váš spôsob myslenia a ako používate informácie pri rozhodovaní.
   


 • Vodcovské schopnosti: Pripravte sa na to, že sa Vás budeme pýtať, ako ste používali Vaše komunikačné a rozhodovacie  schopnosti k zaktivizovaniu ostatných. Napríklad ste sa zhostili vodcovskej úlohy v práci alebo v rámci organizácie,  alebo ste pomohli Vášmu tímu uspieť, hoci ste ho oficiálne neviedli.


 • Vedomosti spojené s pracovnou pozíciou: Zaujíma nás, ako využívate Vaše silné stránky a skúsenosti na dosiahnutie cieľa. Nepozeráme sa iba na to, akú pridanú hodnotu prinášate našej spoločnosti v súčasnosti, ale ako sa dokážete vyprofilovať v rôznych rolách aj v budúcnosti - vrátane tých,
  ktoré ešte neexistujú.

 


 • Zmýšľanie v Dolphin: Povedzte nám, ako pracujete individuálne alebo ako súčasť tímu, ako pomáhate iným,
  ako riešite pochybnosti a ako nútite sám seba vyjsť
  mimo svoju komfortnú zónu.

V prípade, že počas pracovného pohovoru nerozumiete nejakým otázkam, spýtajte osoby, ktorá pracovný pohovor vedie, aby Vám ich objasnila. Klaďte otázky aj nám - o práci, o našom tíme, o firemnej kultúre - pomôže Vám to rozhodnúť sa, či Vás práca,
o ktorú sa uchádzate, bude baviť.

Ako sa pripraviť

Pohovory pre
všetky pozície


Tu je zopár rád, ako sa pripraviť na pracovný pohovor:

how to prepare

Naše tipy

 


 • Predvídajte: Dokážete predvídať 90% otázok, ktoré sa Vás na pracovnom pohovore môžu opýtať. “Prečo sa uchádzate o túto prácu?”  “Aký najťažší problém ste vyriešili?” Ak Vás nič nenapadá, zadajte si do Google vyhľadávača “najčastejšie kladené otázky na pracovných pohovoroch”.
  Urobte si zoznam  20 otázok, o ktorých si myslíte, že sa Vás na pracovnom pohovore opýtajú.

   


 • Plánujte: Ku každej otázke na Vašom zozname si napíšte odpoveď. Pomôže Vám to si ich zapamätať - je to dôležité, nakoľko chcete, aby ste odpovedali automaticky.  
   


 • Vysvetľujte: Chceme vedieť, ako rozmýšľate - vysvetlite nám Váš spôsob myslenia a rozhodovania na pracovnom pohovore. Nehodnotíme len Vaše odborné schopnosti, ale aj to, ako pristupujete k problémom a ich riešeniu. Jasne sformulujte Vaše požiadavky a overte si s osobu, ktorá vedie pracovný pohovor,
  či sú opodstatnené.

   


 • Orientujte sa na fakty:  Ku každej otázke uveďte príklad z praxe - týmto spôsobom nám ukážete, že dokážete urobiť to, čo sa od Vás očakáva. Napríklad na otázku “Ako vediete ľudí?” by ste mali odpovedať: “Som nápomocný/rázny typ vodcu-atď. Napríklad som bol v situácii, kedˇ....”
   


 • Objasňujte: Zámerne vám budeme klásť otázky, ktoré možno rôzne interpretovať, aby sme zistili, aké kategórie a informácie v rámci odborného puzzle považujete za dôležité. Chceme zistiť, ako pristupujete k problémom a aký je prvotný spôsob, ktorým ich riešite.  Odkomunikujte nám svoj spôsob myslenia; pokiaľ máte nejaké otázky alebo Vám niečo nie je jasné, opýtajte sa.
   


 • Zlepšujte: Rozmýšľajte nad spôsobmi, ako ešte vylepšiť riešenie, ktoré ste navrhli. Stojí za to nahlas vyjadriť  odpoveď na otázku, ktorá Vás napadla ako prvá. V mnohých prípadoch budete musieť Vašu odpoveď preformulovať alebo dovysvetľovať. Pokiaľ je to možné, začnite s razantným riešením a navrhnite jeho zlepšenie - dajte osobe, ktoré vedie pracovný pohovor vedieť, že to je spôsob, akým pracujete a prečo.
   


 • Získavajte skúsenosti: Skúsenosti sú tým, čo nás  posúva vpred. Nahlas si precvičte odpovede na otázky, ktoré môžete počas pracovného pohovoru dostať. Robte tak dovtedy, kým dokážete na všetky otázky odpovedať jasne a výstižne.

O procese

Rozhodnutie


Vedenie spoločnosť starostlivo posúdi CV všetkých kandidátov, ktorí postúpili do užšieho výberu a pracovnú pozíciu ponúkne najúspešnejšiemu kandidátovi.

decide

Záverečné posúdenie kandidáta vedením spoločnosti

V prípade, že Vás osoby, ktoré viedli pracovný pohovor odporučia na pracovnú pozíciu, vedenie spoločnosti Dolphin (manažéri a riaditelia) ešte raz vyhodnotí Váš “balík uchádzača”, ktorý tvorí spätná väzba z pracovného pohovoru a dosiahnuté výsledky, Vaše CV, referencie a akékoľvek ukážky prác, ktoré ste predložili.

Ponuka práce

Prijímací proces pozostáva z niekoľkých krokov a s ohľadom na počet uchádzačov môže trvať niekoľko dní, prípadne aj týždňov. Budeme sa snažiť  informovať Vás čo najskôr. V prípade, že máte nejaké otázky, obráťte sa na Vášho personálneho konzultanta.

 

Akonáhle manažér-senior odsúhlasí Vaše prijatie na danú pracovnú pozíciu, obdržíte od nás ponuku.
Vitajte v Dolphin.

​Nájdi si svoju prácu

Aktuálné pozície

 

Ak ste nenašli pozíciu, na ktorej by ste využili svoje zručnosti.ale aj napriek tomu si myslíte, že by sme o Vás mohli mať záujem, neváhajte. Vyplňte  náš registračný formulár a povedzte nám, prečo ste vhodným kandidátom pre Dolphin tím. 

actual jobs
application form
bottom of page