top of page

Dolphin je oficiálnym partnerom HC Slovan


Bratislava, SK – Hokejová sezóna 2015 sa začala tým, že spoločnosť Dolphin Slovakia oznámila, že je oficiálnym partnerom a dodávateľom pitného režimu pre HC Slovan, ktorý sa túto sezónu opäť kvalifikoval do medzinárodnej KHL ligy a rešpektuje dôležitosť správneho pitného režimu pre svojich hráčov. Vysoká kvalita vody patrí medzi kľúčové podmienky pre maximálny výkon športovcov a ich súperenie proti špičkovým svetovým tímom vyžaduje najlepšie vybavenie a prípravu vo všetkom, vrátane dodávateľa pitného režimu “Číslo 1”.

“Dolphin zabezpečuje pravidelnú dodávku balenej vody pre všetkých hráčov tímu. Dokonale čistá Voda Dolphin, s jej ideálnym pomerom minerálov nie je len samostatným nápojom, ale slúži tiež ako perfektný základ pre zmiešanie s izotónmi a elektrolytmi na vytvorenie výživných športových nápojov pre každého podľa vlastných požiadaviek. Sme hrdí a nadšení tým, že dodávame náš produkt pre taký úžasný tím a tešíme sa na úspešnú a víťaznú sezónu” - povedal riaditeľ a zakladateľ Dolphin Slovakia – Ab Olde Scheper

Dolphin pitný režim pre NAJ svetových športovcov

Dolphin má bohatú históriu spolupráce s vedúcimi svetovými športovcami v rôznych športových disciplínach. Ich pitný režim slúžil pre: Horské bicyklovanie, Jazdecké preteky, Box, Extrémnu jazdu, Rally a Hokej. Nedávno Dolphin založil online Sieň Slávy, kde si na web-stránke nájdete, kto zo športovcov sa stal svetovým šampiónom alebo sa zúčastnil na Olympijských Hrách.

O Dolphine

Dolphin plní pramenitú vodu, zabezpečuje servis chladičov vody a dodáva vodu do firiem a domácností od roku 1997. Dolphin je kľúčovým európskym hráčom, s výrobnými linkami v Holandsku, Nemecku a na Slovensku a distribúciou rozšírenou po celej Európe. Manažment Dolphinu zastával vedúce pozície v národných a medzinárodných asociáciách chladičov vody a vždy boli lídrami v rozvoji tohto priemyslu v Európe.

Pre ďalšie informácie, navštívte našu webovú stránkuu http://www.dolphin.sk/

Kontaktné informácie:

Dolphin Slovakia, s.r.o.

Ab Olde-Scheper

Technická 7 821 04 Bratislava, SK

T: + 421 2 43 191 383

Ab@dolphin.sk

Sledujte nás na:

Facebook: https://www.facebook.com/Dolphin.water.company

Twitter: https://twitter.com/dolphinslovakia

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/dolphin-slovakia

Google+: https://plus.google.com/+DolphinSlovakiasroBratislava/posts

#pressrelease #Slovan #Sponsoring

Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Google+ Social Icon