top of page

Holandská ambasáda a Dolphin Slovakia podporujú mestské bicyklovanie v Bratislave


Keď primátor Bratislavy Ivo Nesroval a zástupkyňa vedúceho misie Veľvyslanectva Holandského kráľovstva Eveline Molier prestrihli stužku a vypustili balóny, Bratislava sa obohatila o nový bicyklový stojan, podarovaný Holandskom.

Táto udalosť sa stala večer 14. Apríla pred budovou slovenského rozhlasu hneď po dokončení mestskej cyklistickej túry po Bratislave. Veľvyslanec a ďalší diplomati sa pridali k iniciatíve “Let’s go cycling”, aby propagovali tento ekologický spôsob mestskej dopravy.

Táto akcia je súčasťou série podujatí, organizovaných Holandskom, ktoré je cyklistickou krajinou od jak živa, aby ukázali, že bicyklovanie je zábavné, efektívne a zdravé, nie iba s rekreačného pohľadu, ale aj pre dennú dopravu do práce a školy.

Dolphin Slovakia zabezpečil pre účastníkov podujatia špeciálne, recyklovateľné, športové eko-fľaše.

Primátor Bratislavy predstavuje nový cyklostojan | The major of Bratislava opens the new cycle stand

Cyklostojan, v podobe auta, má ukazáť, že na jedno parkovacie miesto pre auto, sa dokáže odparkovať až desať bicyklov | The cycle-stand, shaped like a car, shows one parking space can actually park 10 bicycles

Veľvyslanec Indonézie Djumantoro Purbo a zakladateľ Dolphin Slovakia Ab Olde-Scheper si vychutnávajú holandskú vodu a indonézske jedlo po cyklojazde mestom | Embassador of Indonesia Djumantoro Purbo and Dolphin Director Ab Olde-Scheper enjoy Dutch Water and Indonesian food after a city bike tour

Dolphin podporuje celý rad akcií spojených s aktivitami ako Holandského tak aj Slovenského predsedníctva Rady EÚ. Správny pitný režim prospieva zdraviu rovnako ako aj bicyklovanie. So svojim príspevkom sa snažíme vytvoriť lepší život pre občanov EÚ.

__________________________________________

Dutch embassy and Dolphin promote city-cycling in Bratislava.

With the release of balloons by the major of Bratislava Ivo Nesroval and Eveline Molier, deputy head of mission of the Embassy of the kingdom of the Netherlands, the new bicycle stand, gifted by the Dutch, was officially handed-over.

It all happened Thursday evening the 14th of April, in front of the Slovak Radio building, after a group of cyclers made a promotional city tour through Bratislava. Ambassadors of various embassies as well as local diplomats all joined the initiative “Let’s go cycling” to help promote sustainable city transport.

The event is part of series organized by the Dutch government, a cycling country by nature, to show how much fun, efficient and healthy cycling is, either for recreational purposes or for commuting to work and school.

Dolphin donated free water for participants in sustainable fully recyclable and re-fillable sports bottles.

Dolphin is supporting a series of events during the presidency of the European Union by consecutively the Dutch and the Slovak government. Proper hydration as well as cycling contribute to a healthier life. With our contribution we try to create a better European life.


Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Google+ Social Icon