top of page

Vyčistenie pred letom!

Vyzerá Váš chladič takto... ... keď má vyzerať takto?

Teploty pomaly stúpajú a myslíme si, že sa skutočne tešíte na leto tak, ako my. Avšak horúčava Vás môže aj vyčerpať a dostanete sa do situácie, keď Vy a Vaši kolegovia stratia motiváciu a energiu počas horúcich dní.

Čo Vám pomôže zvýšiť efektivitu?

Viete, že správny pitný režim Vám nielen pomáha zostať zdravý, ale aj zvyšuje Vašu produktivitu o viac ako 10%? Voda urýchľuje Váš metabolizmus a prenáša kyslík do Vášho mozgu, čo Vás drží vo forme a sústredení po celý deň.

Koľko vody by ste mali vypiť denne?

Aby ste zostali plný energie odporúčame Vám vypiť pohár vody keď sa zobudíte, niekoľko pohárov počas dňa a jeden pred spaním. Pite však viacej počas cvičenia, alebo ak pracujete v znečistenom, alebo teplom prostredí.

Čistý chladič motivuje piť vodu.

Pitný režim je dôležitý najmä počas letných horúcich mesiacov, preto nám teraz prosím pomôžte naštartovať Vašu správnu hydratáciu. Keď je Váš chladič čistý a udržiavaný, bude nabádať viacej ľudí pravidelne piť a zvyšovať príjem vody. Nielenže to zvýši výkonnosť Vášho tímu, ale tiež ušetrí náklady vynaložené na drahšie nápoje, ako je káva alebo osladené nealkoholické nápoje.

Je Váš chladič pripravený na letnú prevádzku?

Váš chladič vody by mal byť pravidelne čistený a dezinfikovaný a samozrejme, že Dolphin servisní technici sú výborne vybavení pre takýto výkon. Snažíme sa mať sanitáciu pod kontrolou, ale je možné, že nejaký chladič unikne našej pozornosti. Ak náhodou máte chladič, na ktorom sme ešte nestihli vykonať servis, dajte nám prosím vedieť, aby naši technici mohli prísť a pripraviť ho na letnú prevádzku.

Máme vytvorenú formu objednávky na sanitáciu, ktorú môžete vyplniť na našej web stránke, alebo nás kontaktujte na sales@dolphin.sk.


Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Google+ Social Icon
bottom of page