top of page

Pitný režim - čo by ste mali vedieť

Čo už o pitnom režime viete?

Určite ste už toho veľa počuli o pitnom režime. To, že treba piť dostatočné množstvo tekutín, je pre každého z nás prirodzene jasné. Nie však každý vie, čo sa vo vašom tele deje, pokiaľ tekutiny nedopĺňate v dostatočnom množstve, alebo sú to tie nevhodné.

Trochu vedy

Ideálný pitný režim obsahuje 2,5 až 3,5 litrov tekutín za deň. Toto množstvo, však závisí od toho, aké je zloženie vašej stravy. Pokiaľ v nej nechýbajú potraviny obsahujúce vodu – zelenina a ovocie – váš ďalší príjem tekutín potom môže byť nižší. Potrebné množstvo konzumacie pitnej vody ovplyvňuje aj prostredie, v ktorom sa pohybujete, teplota, vlhkosť vzduchu a úroveň vašej fyzickej aktivity počas dňa.

Vedeli ste?

Voda v našom organizme významne ovplyvňuje metabolizmus na všetkých úrovniach. Je nosičom minerálov, stopových prvkov a ďalších elementov. Každá chemická reakcia v našom organizme sa deje vo vodnom prostredí. Voda transportuje živiny ku všetkým orgánom, zásobuje nervové cesty, udržiava správnu funkčnú a reprodukčnú schopnosť našich buniek, je potrebná na plnenie všetkých úloh našej krvi a lymfy, reguluje našu telesnú teplotu. Voda navyše pomáha neustále útočiace jedy v našom organizme vyplavovať cez obličky, črevá a pokožku.

Pitie vody je tá najjednoduchšia vec, ktorú môžeme vykonať každý deň, aby sme sa cítili dobre. Pri každodenných povinnostiach sa však zabúdame starať o seba a svoje zdravie tak, ako by sme mali. Práve preto Dolphin Slovakia už roky propaguje pitný režim formou zabezpečenia vysoko kvalitných výdajníkov vody do kancelárií. Aj teraz sme prišli s jedinečnou ponukou pre Vás.

Ako Vám vieme s pitným režimom pomôcť?

Na základe priemernej spotreby vytvorili sme pre Vás výhodnú špeciálnu ponuku, ktorá obsahuje 1 výdajník vody, 5 galónov vody plus 100 pohárov mesačne. A to všetko iba za poplatok vo výške 1 € denne - čo je len 0,05 € za pohár čistej, pramenitej vody Dolphin! Doprajte si 2 roky bezstarostného pitného režimu pre Vašu firmu.

Viac o ponuke...

#pitnyrezim #specialnaponuka #vydajnikvody #konzumaciapitnejvody

Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Google+ Social Icon
bottom of page