top of page

Veselé Vianoce a zdravý Nový rok!

Aké máte predsavzatia na rok 2017? Ak Vám záleží na zdraví a produktivite Vašej firmy, určite Vás zaujme tento článok: “Naj” dôvody, prečo začať Nový rok so správnym pitným režimom!

Prospieva zdraviu

Všetci vieme, že pitie vody prospieva nášmu zdraviu a že by sme mali prijímať dostatok tekutín počas dňa, aby sme zostali fit. Správna hydratácia je základom pre fungovanie dôležitých orgánov, zabraňuje dehydratácii našej pokožky, a zrýchľuje náš metabolizmus. Voda vyplavuje toxické látky a iné nečistoty z nášho tela a čistí celý náš organizmus.

Dbajte na to, aby voda, ktorú pijete bola ideálne čistá. Voda z vodovodného kohútiku môže byť po bakteriálnej stránke bezpečná vďaka chlóru, ktorý dodávajú do vody pre dezinfekciu, ale stále môže obsahovať znečisťujúce látky, chemikálie a iné látky, ktoré sú v poslednej dobe stále viac prítomné v obecnom zdroji vody. Vyrobené z olova alebo zle udržiavané staré potrubie môže naďalej kontaminovať vodu pred tým, než opustí kohútik.

Pramenitá voda Dolphin je skvelou alternatívou. Plní sa zo zdroja Staufferberg Quelle v Bonstettene (Nemecko). Jedná sa o prastarý prameň, kde sa plní voda od polovice minulého storočia. Voda pochádza z okolitých hôr a prechádza vrstvami hornín a ílu, ktoré tvoria jedinečný prírodný filter. Krištáľovo čistá voda Dolphin je skutočným darom prírody.

Pitie aspoň 8 pohárov denne môže výrazne prispieť k Vášmu zdraviu.

Zvyšuje produktivitu

Správna hydratácia v práci zvyšuje produktivitu o viac ako 10%! Na rozdiel od nápojov ako káva a sýtených sladkých nápojov, Vás voda hydratuje na dlhšiu dobu v priebehu dňa. Voda dodáva kyslík do mozgu, ktorý tvorí viac ako 70% voda. Je naším prírodným zdrojom energie, bez ktorého nevieme fungovať.

Výskumy ukázali, že pitie vody stimuluje fyzickú aktivitu a tiež aj mentálnu. Študenti, ktorým nechali počas skúšky fľašu vody, dosiahli o 20% lepší výsledok než tí, čo počas skúšky vodu nepili.

Voda Vás udržuje sústredeným, “fresh” a produktívnym.

Šetrí náklady

Drahé nápoje ako sú káva, sladené nápoje a džúsy nie len škodia zdraviu, ale približne 5-násobne zvyšujú aj náklady. Vzhľadom k tomu, že priemerný počet na človeka je 4 až 6 porcií denne, propagácia pitia vody môže výrazne pomôcť znížiť náklady.

S výdajníkom Dolphin je cena pohára vody iba 0,05 €, a to vrátane ceny prenájmu a servisu stroja a dodávky barelov vody. V súvislosti s výhodami uvedenými vyššie, začať piť vodu v práci naozaj stojí za pokus.

Špeciálna Vianočná ponuka:

Vyskúšajte náš výdajník vody zadarmo na 3 týždne a otestujte jeho pozitívny vplyv na fungovanie Vašej spoločnosti alebo využite našu špeciálnu ponuku, ktorá obsahuje prenájom výdajníka na 2 roky, 5 fliaš vody a 100 pohárov mesačne a to všetko iba za cenu 1 € denne!


Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Google+ Social Icon