Bezstarostný pitný režim

February 17, 2017

Pre bezpečný a hygienicky dokonalý pitný režim, je potrebná pravidelná sanitácia Vášho výdajníka. Dvakrát do roka vykonávame dezinfekciu a čistenie vonkajších častí výdajníka a výmenou sanitačných setov. Sanitačné opatrenie je určené pre všetky časti výdajníka, ktoré prichádzajú do styku s vodou. Tým predchádzame znečisteniu a vzniku nebezpečných baktérii a dbáme na to, aby stav Vášho výdajníka zodpovedal prísnym potravinárskym štandardom.
 
Technici Dolphin nie sú len technici - sú SWCA certifikovaní špecialisti. Ľahko ich spoznáte podľa klasickej Dolphin uniformy a ochotou pomoc v riešení akýchkoľvek Vašich otázok ohľadom našich výdajníkov. Naši technici vykonajú čistenie a sanitáciu Vášho výdajníka a pomôžu s ukladaním fliaš vo Vašich priestoroch. Ak potrebujete služby navyše, spojené napríklad s dočasným zvýšením spotreby vody alebo si myslíte, že Váš výdajník potrebuje hygienické alebo technické opatrenia - len to dajte vedieť našim technikom počas ich návštevy. Vždy sú pripravení Vám pomôcť.

Please reload

Recent Posts

October 10, 2019

Please reload

Archive
Search By Tags
Please reload

Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Google+ Social Icon
Please reload

Objednajte si bezplatné vyskúšanie výdajníka vody na 3 týždne a ochutnajte našu skvelú vodu. Ak sa Vám to nebude páčiť - nemusíte za to platiť.