Tipy na použitie Dolphin

February 21, 2017

 

Umiestnite Váš výdajník vody v čistom prostredí tak, aby každý mal k nemu ľahký prístup. Keď výdajník je umiestnený na viditeľnom mieste v kancelárii, stimuluje to častejšiu konzumáciu vody a tým pádom aj dobrú hydratáciu zamestnancov.
 
Čím bližšie je výdajník umiestnený k zamestnaneckým priestorom, tým menej času minú na presúvanie k nemu a od neho.
 
Dbajte na to, aby vo výdajníku nechýbala voda alebo poháre. Zabránite tým tomu, že ľudia budú znechutení a budú preferovať nezdravšie nápoje. Určite zamestnanca, ktorý bude zodpovedný za výmenu barelov a objednávanie vody a pohárov na čas (ak nemáte automatickú dodávku), vyhnete sa tak tomu, že výdajník bude nevyužívaný.
 
Dbajte na čistotu a údržbu výdajníka v dobrom stave. Kto by chcel piť vodu zo špinavého stroja? Pravidelne čistite výdajník a vylievajte/umývajte vaničku. Sanitáciu výdajníka je potrebné vykonávať minimálne  dvakrát do roka, aby sme predišli vzniku baktérii vo vnútorných rezervoároch. Robia to naši servisní technici.
 
Vzdelávajte Vašich zamestnancov a pomôžte im dodržiavať pitný režim! Pre dobrú hydratáciu by mal človek spotrebovať 8 pohárov vody denne, s tým vie veľmi pomôcť naša športová fľaša. Zabezpečte ju pre zamestnancov, aby vždy mali dostatok vody po ruke a vedeli koľko vody konzumujú. Vieme Vám ponúknuť aj individuálny dizajn fľaše s logom Vašej spoločnosti, dajte pocítiť Vaším zamestnancom, že Vám na nich záleží.

Please reload

Recent Posts

October 10, 2019

Please reload

Archive
Search By Tags
Please reload

Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Google+ Social Icon
Please reload

Objednajte si bezplatné vyskúšanie výdajníka vody na 3 týždne a ochutnajte našu skvelú vodu. Ak sa Vám to nebude páčiť - nemusíte za to platiť.