Tipy na použitie Dolphin

February 21, 2017

 

Umiestnite Váš výdajník vody v čistom prostredí tak, aby každý mal k nemu ľahký prístup. Keď výdajník je umiestnený na viditeľnom mieste v kancelárii, stimuluje to častejšiu konzumáciu vody a tým pádom aj dobrú hydratáciu zamestnancov.
 
Čím bližšie je výdajník umiestnený k zamestnaneckým priestorom, tým menej času minú na presúvanie k nemu a od neho.
 
Dbajte na to, aby vo výdajníku nechýbala voda alebo poháre. Zabránite tým tomu, že ľudia budú znechutení a budú preferovať nezdravšie nápoje. Určite zamestnanca, ktorý bude zodpovedný za výmenu barelov a objednávanie vody a pohárov na čas (ak nemáte automatickú dodávku), vyhnete sa tak tomu, že výdajník bude nevyužívaný.
 
Dbajte na čistotu a údržbu výdajníka v dobrom stave. Kto by chcel piť vodu zo špinavého stroja? Pravidelne čistite výdajník a vylievajte/umývajte vaničku. Sanitáciu výdajníka je potrebné vykonávať minimálne  dvakrát do roka, aby sme predišli vzniku baktérii vo vnútorných rezervoároch. Robia to naši servisní technici.
 
Vzdelávajte Vašich zamestnancov a pomôžte im dodržiavať pitný režim! Pre dobrú hydratáciu by mal človek spotrebovať 8 pohárov vody denne, s tým vie veľmi pomôcť naša športová fľaša. Zabezpečte ju pre zamestnancov, aby vždy mali dostatok vody po ruke a vedeli koľko vody konzumujú. Vieme Vám ponúknuť aj individuálny dizajn fľaše s logom Vašej spoločnosti, dajte pocítiť Vaším zamestnancom, že Vám na nich záleží.

Please reload

Recent Posts

October 10, 2019

June 17, 2019

Please reload

Archive
Search By Tags
Please reload

Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Google+ Social Icon
Please reload