top of page

Voda Dolphin sa plní v srdci Slovenska!

Možno ste si všimli, že sme nedávno začali vodu Dolphin plniť z prameňa v Nízkych Tatrách. Zakladateľ a CEO spoločnosti Dolphin Ab Olde-Scheper by rád predstavil dôvody, ktoré ho viedli k tejto zmene a čo to znamená pre našich zákazníkov.

Prečo zmena?

Keď sme v roku 1997 založili spoločnosť Dolphin, naším cieľom bolo poskytovať vodu najvyššej kvality a distribuovať ju najlepším možným spôsobom všetkým spoločnostiam, ktoré chceli svojim zamestnancom dopriať správnu hydratáciu počas pracovnej doby. O 20 rokov neskôr je Dolphin viac ako iba fľaškovateľ a distribútor. Našim zákazníkom poskytujeme balenú a filtrovanú vodu prostredníctvom profesionálne inštalovaných a servisovaných výdajníkov vody s funkciami horúcej, chladenej a dokonca aj perlivej vody. Vždy sme dbali na kvalitu, služby zákazníkom, spoločenskú zodpovednosť a zaujímali sa o životné prostredie, avšak stále hľadáme možnosti ako ešte zlepšiť tieto základné hodnoty.

Plnenie a fľaškovanie vody z lokálneho zdroja pomôže splniť náš cieľ minimalizácie uhlíkovej stopu v dôsledku kratšej transportnej vzdialenosti, podporuje slovenskú ekonomiku a zákazníkom prinesie vynikajúcu vodu.

Čím je táto voda iná?

My jednoducho s kvalitou kompromisy nerobíme! Tak ako ste boli zvyknutí doteraz, voda Dolphin sa stále bude plniť zo zdroja v horskom prírodnom parku taká čistá, akú ju len matka Zem môže poskytnúť. Táto pramenitá voda bola tisíce rokov filtrovaná cez vrstvy minerálnych hornín Nízkych Tatier, ktoré neprepúšťajú nečistoty a je veľmi podobnej kvality ako voda z predošlého prameňa. Chuťovo rozdiel takmer nepocítite, pretože tu takmer žiaden nie je!

Vďaka vyváženému pomeru minerálnych látok a nízkemu obsahu sodíka je naša voda ideálnym základom zdravého pitného režimu. Jej každodenná konzumácia Vás udrží sviežich a fit.

Certifikovaná kvalita - Dolphin štandard!

Aby boli splnené vysoké štandardy kvality Dolphin, bolo potrebné vykonať modernizáciu zariadenia na plnenie fliaš a všetkých procesov. Zariadenie na plnenie fliaš bolo zrekonštruované v roku 2017, boli implementované nové protokoly kvality a závod bol vlastne úplne prvým na Slovensku, ktorý dosiahol plný súlad s medzinárodnými štandardmi a auditorskými požiadavkami NSF, WE a SWCA. To znamená, že nezávislí inšpektori testovali operácie na dodržiavanie:

  • Mikrobiologických štandardov,

  • Hygienicky bezpečných procesov,

  • Legislatívy týkajúcej sa prírodných prameňov,

  • Zaškolenie a certifikáciu zamestnancov,

  • Prostredia spĺňajúceho potravinárske normy,

  • Bezpečnosti pri výrobe a balení.

Táto certifikácia zaručuje, že naši zákazníci nielen konzumujú bezpečný a zdravý výrobok, ale aj že je vyrábaný dobre vyškolenými odborníkmi v oblasti spracovania potravinárskych výrobkov za čo najvhodnejších a najbezpečnejších podmienok za použitia schválených a bezpečných výrobných a obalových materiálov.

Ochutnajte dokonalosť!

Vyzývame vás, ochutnajte vodu Dolphin a podeľte sa s nami o Vašich dojmoch! Myslíme si, že môžete skutočne ochutnať dokonalosť! Zachované a zdokonalené prírodou, plnené vďaka vedomostiam a láske k vode a doručené až k Vám priamo zo srdca Slovenska.

Nazdravie!

Ab Olde-Scheper

CEO a zakladateľ Dolphin


Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Google+ Social Icon