top of page

70% nášho tela tvorí voda. Piť vodu = byť fit!

70% Vášho tela tvorí voda a musí zostať správne hydratované pre dobré fungovanie. Voda vyplavuje toxíny, urýchľuje metabolizmus, udržuje pokožku v dobrom stave a je nevyhnutná pre správne fungovanie Vašich životne dôležitých orgánov. Voda zabezpečuje mozog kyslíkom a udržuje Vás v pozornosti celý deň. Dostatok pitnej vody nielen zvyšuje Váš výkon, ale aj zabraňuje nepríjemnostiam ako sú bolesti hlavy a chrbta.

Pre zdravie človeka je veľmi dôležitá správna hydratácia. Výdajník vody v práci veľmi pomáha udržiavať pitný režim a tým pádom podporuje dobrý fyzický stav a energiu človeka. Balená pitná voda Dolphin má ideálny balans minerálov a perfektnú chuť, čo Vám ponúka dokonalý pitný režim na každý deň.

Všetci vieme, že voda je dobrá pre naše zdravie, a my by sme jej mali piť dostatok každý deň, aby sme zostali v dobrom stave. Zostať hydratovaný je nevyhnutné pre správnu funkciu našich životne dôležitých orgánov. Voda rovnako zabraňuje dehydratácií našej pokožky, a urýchľuje náš metabolizmus. Rovnako vyplavuje toxické látky a iné nečistoty z nášho tela a čistí celý náš organizmus. Podstatné je, aby voda, ktorú pijeme, bola čistá a mala správny balans minerálov. Dolphin plní 21 miliónov litrov pramenitej vody tej najvyššej kvality priamo z prameňa v srdci Slovenska. Prameň v Korytnici je zárukou vody filtrovanej prírodou z regiónu Nízkych Tatier. Dolphin plní vodu priamo z prameňa vo vlastnej, plne automatizovanej a robotizovanej plničke, ktorá je jednou z najväčších svojho druhu v Strednej Európe. Dolphin je auditovaný a schválený NSF, WE a SWCA. Dolphin ponúka pitnú vodu tak, ako ju príroda chcela - ochutnajte aj vy tú naj lepšiu vodu na Slovensku.

#pitnyrezim #voda #konzumaciapitnejvody #vodadolphin #zdravie

Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Google+ Social Icon
bottom of page