Prečo zabezpečiť pitný režim na pracovisku?

July 9, 2019

 

Výdajník vody je v dnešnej dobe nevyhnutnou súčasťou každej spoločensky zodpovednej firmy. Zamestnanci ale aj zákazníci oceňujú benefit vo forme zabezpečenia kvalitného pitného režimu. Takýto výdajník zvyšuje spotrebu vody, ktorá je rozhodne zdravšou a lacnejšou alternatívou v porovnaní s kávou alebo rôznymi nealkoholickými nápojmi. Tým pádom je to výhodné riešenie pre všetkých.

Dávkovače vody umiestnené v pracovnom prostredí sú skvelou voľbou na zaistenie adekvátnej hydratácie počas celého dňa. Pohár čistej vody Vám nielenže dodá energiu, ale tiež podporí funkciu metabolizmu a odbúra toxíny z tela. Pitie vody Vás udržiava zdravých a fit, čím zvyšuje celkovú produktivitu. Výskumy dokázali, že výdajník vody týmto spôsobom aj šetrí náklady podniku.

Výdajníky na vodu existujú v rôznych prevedeniach, typoch či veľkostiach. Je možné si vybrať na základe ich vzhľadu alebo ceny.

Poraďte sa s nami ohľadom výberu najlepšieho výdajníka pre Vašu firmu 

Please reload

Recent Posts

October 10, 2019

Please reload

Archive
Search By Tags
Please reload

Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Google+ Social Icon
Please reload

Objednajte si bezplatné vyskúšanie výdajníka vody na 3 týždne a ochutnajte našu skvelú vodu. Ak sa Vám to nebude páčiť - nemusíte za to platiť.