top of page

Eko-novinky v Dolphin!

V Dolphine sme vždy kládli dôraz na ekologické riešenia a snažili sme sa minimalizovať našu uhlíkovú stopu. S potešením Vám predstavujeme niekoľko našich kľúčových produktov, ktoré túto misiu podporujú.

Dolphin ekologicky rozložiteľné papierové poháre

Dolphin momentálne ponúka nové, rozložiteľné papierové poháre, ktoré sú ekologickou alternatívou klasických plastových pohárov.

Dolphin eko-fľaša

Táto praktická, znovupoužiteľná fľaša na vodu bez obsahu BPA eliminuje používanie plastových pohárov a zabraňuje tvorbe zbytočného odpadu. Jednoducho ju naplníte vodou z výdajníka a môžete si ju vziať so sebou do práce alebo kdekoľvek inde. Takto budete mať zdravú vodu vždy so sebou.

Dolphin Super Sparkle

Tento vysoko kvalitný filtračný výdajník je perfektným ekologickým riešením. Jeho hlavnými atribútmi je skvelý dizajn a ekologický filter. Ide o produkt, ktorý znižuje dopad na životné prostredie po všetkých stránkach: vďaka pripojeniu na hlavný prívod vody nie sú potrebné barely s vodou, čo znamená nižšie prepravné náklady a menej plastového odpadu.

Dolphin Super Sparkle je jedinečný vďaka použitiu ekologického prírodného chladiaceho plynu a ako jediný výdajník je schválený spoločnosťou Greenpeace za svoj nulový dopad na životné prostredie!

Optimalizované plánovanie trás Dolphin

Aby sme minimalizovali prepravu kamiónmi a zredukovali našu uhlíkovú stopu, Dolphin zaviedol ekologický poplatok pre zákazníkov s malým objemov dodávok, ktoré majú väčší vplyv na životné prostredie. Použitie flexibilného algoritmu plánovania trasy a vopred naplánovaných dodávok nám umožňuje optimalizovať naše trasy o viac ako 35 percent v porovnaní s plánovacími systémami, ktoré používajú naši konkurenti.

Pitná voda Dolphin je plnená pri zdroji niekoľkých vysoko kvalitných schválených a certifikovaných plničiek v celej Európe. Voda Dolphin sa plní zo zdrojov vo Švédsku, Nemecku, Holandsku a Maďarsku. V závislosti od Vašej polohy Vám bude dodávaná voda najvyššej kvality z najbližšieho zdroja. Naše slovenské distribučné centrum zásobuje našich zákazníkov vodou z prameňov nachádzajúceho sa v Maďarsku.


Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Google+ Social Icon