top of page

Novinky v našich interných opatreniach


Nakoľko krízová situácia ohľadne korona vírusu zatiaľ stále pokračuje, budeme Vás pravidelne informovať o novinkách a opatreniach, ktoré v Dolphine robíme, aby sme zabránili šíreniu vírusu a chránili Vaše aj naše zdravie.

Uvedomujeme si, že preventívne opatrenia, ktoré sme doteraz zaviedli ovplyvňujú najmä každodennú prácu našich vodičov, ktorí prichádzajú do kontaktu s rôznymi zákazníkmi a musia byť obzvlášť opatrní. Celá táto situácia je časovo náročná a kolegovia sa museli prispôsobiť novým opatreniam akými sú každodenné meranie telesnej teploty, kontrola symptómov COVID-19, nosenie ochranných rukavíc a rúšok, dodržiavanie odstupu od iných ľudí a dezinfekcia.

Dolphin servisní technici v práci

Hygiena

My v Dolphine veríme, že aj za týchto ťažkých podmienok musíme pokračovať v našej práci a poslaní. Radi by sme Vás informovali, že sme zaviedli nasledovné preventívne opatrenia:

  • Naše vodzidlá denne dezinfikujeme;

  • Denne dezinfikujeme všetky vonkajšie a vnútorné kontaktné plochy ako madlá dverí, volant, riadiacu páku, prístrojovú dosku atď. ;

  • V našich distribučných centrách pravidelne dezinfikujeme všetky kontaktné plochy - t.j. kľučky dverí, vypínače, zariadenia a ostatné povrchy v spoločných priestoroch.

Predchádzajúce preventívne opatrenia samozrejme aj naďalej zostávajú v platnosti.

Situáciu budeme aj naďalej pozorne sledovať a aj naďalej sa budeme riadiť všetkými pokynmi a odporúčaniami vlády a zdravotníckych organizácií.

Pravidelné umývanie rúk je veľmi dôležitým ochranným opatrením. Ľudia sa častokrát pýtajú sami seba, či si ruky umývajú správne. Nižšie prikladáme stručný postup k správnemu umývaniu rúk.

Zaujímavé čítanie: prečo je umývanie rúk dôležité

Uisťujeme Vás, že, vodu Vám budeme dodávať aj naďalej, pokým nám to situácia dovolí. Pravdepodobne ste si všimli, že sme rozšírili ponuku našich služieb o dodávku vody pre domáce kancelárie a zároveň našim zákazníkom ponúkame ďalšie hygienické služby a výrobky. Viac informácií nájdete na našej stránke. Opatrujte sa a veľa zdravia! S pozdravom, Tím Dolphin


Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Google+ Social Icon