Krátko o spoločnosti

Dolphin je vedúcou značkou v oblasti zabezpečovania pitného režimu a výdajníkov na balenú vodu, ktorá poskytuje spoločnostiam na Slovensku najvyššiu kvalitu výrobkov a služieb už od roku 1999. S kancelárskymi a distribučnými strediskami v Bratislavskom a Košickom regióne a plniacou linkou v Korytnici Dolphin na slovenskom trhu neustále rastie.

Operations Manager


Táto pozícia je riadiacou pozíciu, Operation Manager dohliada na správne fungovanie dielne, skladu, distribúciu tovaru a poskytovanie služieb. Hlavnou úlohou Operation Managera je zabezpečiť čo najlepšie fungovanie logistiky a efektívne poskytovanie služieb tak, aby sme dokázali  napĺňať potreby a očakávania našich zákazníkov a klientov. 

Termín nástupu:

Ihneď

Miesto práce:

Ivanka pri Dunaji

Popis pozície:

Táto pozícia je riadiacou pozíciu, Operation Manager dohliada na správne fungovanie dielne, skladu, distribúciu tovaru a poskytovanie služieb. Hlavnou úlohou Operation Managera je zabezpečiť čo najlepšie fungovanie logistiky a efektívne poskytovanie služieb tak, aby sme dokázali  napĺňať potreby a očakávania našich zákazníkov a klientov. 
Operation Manager informuje zamestnancov o tom, čo sa od nich na danej pozícii očakáva, plánuje, monitoruje a hodnotí pracovné výkony, čím prispieva k celkovým výsledkom tímu.
Hlavnou úlohou Operation Managera je zlepšiť efektivitu, produktivitu, plánovanie a riadenie prevádzky. 

Hlavné zodpovednosti:

Operation Manager spolupracuje s ostatnými členmi tímu, vrátane manažérov iných oddelení, prezentujte zistenie vedeniu spoločnosti, zaškoľuje a dohliada na nových zamestnancov a meria výkony zamestnancov. 
Ďalšie povinnosti a zodpovednosti Operation Managera:

  • riadenie programov na zabezpečenie kvality;

  • vyhľadávanie nových technológií a alternatívnych efektívnych metód;

  • dohľad nad inventarizáciou, distribúciou tovaru  usporiadaním objektu.​

Požiadavky:

- vedenie a riadenie ľudí;
- skúsenosti so zadávaním a spracovaním dát;
- adaptabilita a schopnosť pracovať pod stresom;
- kritické myslenie a schopnosť riešiť problémy;
- plánovanie a organizácia.

Pracovný pomer:

Plný uväzok

Platové podmienky:

1100 - 1400 €/mes

Čo očakávame:

  • vysokoškolské vzdelanie v oblasti riadenia obchodu alebo podobne,

  • vášeň pre prácu s ľuďmi a procesmi;

  • vynikajúce komunikačné a interpersonálne zručnosti, schopnosť jednať s rôznymi typmi ľudí na všetkých úrovniach - diplomaticky, ale priamo;

  • chápanie požiadaviek klientov a zákazníkov.

Od úspešného kandidáta požadujeme silné vodcovské schopnosti, efektívny time manažment, schopnosť stanoviť si priority a delegovať úlohy. Operation Managera by mal byt schopný viesť, školiť, inšpirovať, podporovať a motivovať svoj tím a neustále hľadať riešenia na zlepšenie “najlepších skúseností”.

 

Požadujeme anglický alebo nemecký jazkyk na komunikačnej úrovni slovom aj písmom.

Čo ponúkame:

Prácu v skvelom tíme v dynamickej spoločnosti, ktorá je lídrom na trhu pitného režimu a výdajníkov vody. Ponúkame Vám vynikajúce pracovné prostredie, možnosť kariérneho rastu, konkurencieschopné platové ohodnotenie a balík zamestnaneckých výhod. Jedným z benefitov sú firemné raňajky každý pondelok ráno, zdravé občerstvenie zdarma počas celého dňa (ovocie, jogurty, musli), neformálny open space, oddychová zóna a super kolegovia. Zaškolenie priamo v priestoroch spoločnosti v "Dolphin academy" - programy pre osobnostný a kariérny rozvoj vrátane výučby cudzích jazykov. 

 

Kontakt:

Ing. Erika Šenkáriková
erika@dolphin.sk

Objednajte si bezplatné vyskúšanie výdajníka vody na 3 týždne a ochutnajte našu skvelú vodu. Ak sa Vám to nebude páčiť - nemusíte za to platiť.