top of page
Super-Sparkle-Touch-Free.jpg

Dolphin
Superb Touch Free

Kompaktný, výkonný, elegantne navrhnutý a teraz aj bezpečnejší ako kedykoľvek predtým, vďaka technológii Touch Free. Načapujte si vodu, na kvalitu ktorej ste zvyknutí, teraz bez dotykových ovládacích prvkov! Nová edícia výdajníka Dolphin Super Sparkle Touch Free Vám zaistí maximálnu bezpečnosť a bezpodmienečnú hygienu. Dodatočná technológia Nano Silver Vám zaručuje pitný režim bez akejkoľvek potenciálnej kontaminácie. Sústredili sme sa na cieľ znížiť profilovanie baktérií a vírusov o 99,9%. Používatelia Dolphin Super Sparkle Touch Free sa môžu spoľahnúť na hygienickú bezpečnosť tohto stroja ako nikdy predtým.

BLUSODATF1-ZOOM-8.jpg

Technické špecifikácie

Hmotnosť, kg
Rozmery VxŠxH, cm
Zásobník chlad.vody, l
Zásobník hor.vody, l
Prietok studenej vody, l/h
Prietok horúcej vody, l/h
Chladivo
Spotreba energie, W
Napätie, V
Kód produktu

Chladená, nechladená, perlivá
28
26,1 x 49,9 x 41,8
Priame chladenie
-
30
-
HC R290
230
220
AB16A03

Chladená, nechladená

26
26,1 x 49,9 x 41,8
Priame chladenie
-
30
-
HC R290
230
220
AB16B03

BLUSODA-TF-TRASP-3.jpg

Informácie o produkte

Bezkontaktné ovládanie 
Systém Touch Free využíva infračervenú technológiu. Ak si chcete napustiť pohár vody, stačí priložiť ruku 1,5 cm od panelu a počkať, kým sa pohár nenaplní. Keď ruku odsuniete, výdaj sa automaticky preruší.

Nano Silver ochranná technológia 
Vonkajší povrch je ošetrený technológiou Nano Silver Protection, ktorá využíva ióny striebra, čím vie zredukovať počet baktérií o 99,9% za 24 hodín.
Nano Silver Pipe - nehrdzavejúca oceľová trubica AISI 316L s inovatívnou povrchovou iónovou úpravou SILVER na báze nanotechnológií. Striebro je prirodzene bakteriostatické a znižuje bakteriálny rast v potrubí. Povrch ošetrený týmito nanočasticami je oveľa hladší. Zabráni sa tak tvorbe usadenín, biofilmu alebo bakteriálnych kolónií. Voda lepšie preteká hladkou hadičkou, čo znižuje aj odkvapkávanie na konci dávkovania.

Voliteľné: UV lampa
Ako alternatívu k Nano Silver Pipe je možné použiť UV lampu. UV svetlo funguje ako silný sterilizátor, a preto zabraňuje množeniu baktérií.

OrderFormFreetrial
bottom of page