top of page
Voda 19l

Voda 19l

Filtrácia

Filtrácia

Fľaše CO2

Fľaše CO2

Skladovanie fliaš

Skladovanie fliaš

Dolphin Green Filter

Vhodný stupeň filtrácie závisí od kvality vody vo vašej oblasti. Spoločnosť Dolphin predstavuje široký sortiment filtračných zariadení, ktoré uspokoja vaše potreby. Jemným vyladením jednotlivých stupňov filtrácie si môžete vychutnať lahodnú a kvalitnú pitnú vodu, ktorá sa svojou chuťou vyrovná prírodnej pramenitej vode.

V spoločnosti Dolphin kladieme dôraz na kvalitu vody. Vykonávame testy vo vašej lokalite a na základe zistených výsledkov vám odporúčame optimálny filtračný systém. Buďte si istí, že s našimi riešeniami na mieru si budete môcť vychutnať tú najkvalitnejšiu pitnú vodu. Naše filtre sa dodávajú s jednostupňovými, dvojstupňovými alebo trojstupňovými filtračnými systémami, ktoré vyhovujú rôznym úrovniam kvality vody a zabezpečujú dokonalé prispôsobenie vašim potrebám.

bez ťažkých fliaš
filtrácia

Sedimentačný filter: Tento filter je vyrobený zo 100% polypropylénových mikrovlákien a odstraňuje usadeniny, čím zlepšuje štruktúru, chuť a čistotu vody. Jeho kapacita na zachytávanie nečistôt je 60 g.

Keramický filter: Využíva keramický mikrofilter impregnovaný striebrom (0,5 mikrónu), ktorý účinne odstraňuje baktérie a cysty, čím chráni vašu vodu pred škodlivými mikroorganizmami.

Filter Galaxi: Kombinuje aktívne uhlie s matricou zo syntetických vlákien bez obsahu celulózy, ktorá funguje ako sedimentačný filter a uhlíkový blok v jednej kazete. Odstraňuje CTO, zachytáva nečistoty so zníženým rizikom upchatia, zabraňuje uvoľňovaniu jemných uhlíkových častíc do prúdu vody, znižuje množstvo olova a cýst a obsahuje bakteriostatické vlastnosti.

Filter Remedi: Špičkový filter, ktorý spája výhody štandardných filtrov s inovatívnymi nanotechnológiami. Okrem tradičných filtračných metód tento filter využíva fyzikálnu filtráciu a elektroadhéziu na zachytávanie jemných a veľmi jemných častíc až do veľkosti pôsobivých 0,02 mikrónov. Výsledkom je filter so zvýšenou filtračnou kapacitou, predĺženou životnosťou (aj v slanej vode), zníženým zanášaním a minimálnym poklesom tlaku.

Uhlíkový/fosfátový filter: Tento filter s aktívnym uhlím účinne odstraňuje chlór, chuť a zápach (CTO) spolu s jemnými časticami zo studenej vody a zároveň obsahuje fosfát, ktorý poskytuje ďalšie filtračné schopnosti.

Uhlíkový olovený filter: Tento blokový filter je navrhnutý na odstránenie jemných častíc, olova a baktérií, využíva aktívne uhlie a úroveň filtrácie 0,5 mikrónu. Obsah striebra pôsobí ako baktericíd, čím poskytuje ďalšiu vrstvu ochrany.

Dolphin Classic White | Voda v galonoch

Bezplatné vyskúšanie: 
Pitný režim Dolphin
na 3 týždne zadarmo

  • Výdajník vody Dolphin Classic

  • 3 barely pramenitej vody

  • 100 pohárov

Špeciálna ponuka: 
Pitný režim len
za 1 €/ denne

  • Výdajník vody Dolphin Classic

  • 5 barelov pramenitej vody mesačne

  • 100 pohárov mesačne

bottom of page