top of page

Dolphin absolvoval prestížny Hygiene Awareness Course na konferencii Watercoolers Europe (WE)Zamestnanci spoločnosti Dolphin absolvovali prestížny Hygiene Awareness Course na konferencii Watercoolers Europe (WE).


Spoločnosť Dolphin s hrdosťou oznamuje, že náš tím úspešne absolvoval kurz hygienickej osvety, ktorý ponúkla organizácia Watercoolers Europe v rámci podujatia WE 30th Anniversary Conference & Trade Fair. Tento kurz zameraný na zlepšenie hygienických postupov pri manipulácii s výdajníkmi balenej a filtrovanej vody je dôležitý pre našich zamestnancov, ktorí sa podieľajú na dodávkach, sanitácii, údržbe a inštaláciách.


Tento rok oslávilo podujatie WE vo Viedni svoje 30. výročie a pripomenulo si tak tri desaťročia inovácií a špičkových výsledkov v oblasti pitného režimu. Účasť na takomto podujatí podčiarkuje záväzok spoločnosti Dolphin zabezpečiť najvyššie štandardy hygieny a bezpečnosti v našich službách.


Kurz sa zaoberal kľúčovými témami, ako sú legislatíva, HACCP, kvalita vody, mikroorganizmy, údržba priestorov, vysledovateľnosť a osobná hygiena. Znalosť nášho tímu v týchto oblastiach zaručuje, že naše služby sú nielen efektívne, ale aj dodržiavajú najlepšie hygienické postupy.


留言


bottom of page