top of page

Dolphin na Liquid Market 2023

Updated: Sep 21, 2023



Uplynulý víkend sa v trendovej lokalite Nová Cvernovka konalo podujatie Liquid Market Bratislava. Organizátorom srdečne ďakujeme, že nás oslovili ako partnerov. Miesto konania žilo podmanivými podnikmi z barového priemyslu, ktoré prezentovali svoje najlepšie nápoje. Uprostred tejto vzbury farieb a chutí sa však darilo aj našim dávkovačom vody, ktoré ponúkali chladivé osvieženie počas tohto teplého letného víkendu.



Bolo pôsobivé vidieť, že sa k podujatiu pripojilo mnoho medzinárodných podnikov, ktoré mu dodali globálny nádych. A hoci prítomnosť Borovičky bola očakávaná, predstavené špičkové slovenské bary skutočne odrážali špičku tohto odvetvia.



Erika Mešková, naša oddaná kolegyňa, odviedla fantastickú prácu a zvedavým účastníkom vysvetlila naše riešenia Horeca. Naše automaty, ktoré dokážu bez problémov premeniť vodu z vodovodu na čistú studenú, ambientnú alebo perlivú vodu, sa stali pre mnohé pohostinské podniky už nevyhnutnosťou. Dynamicky rastúci dopyt po vode bol dôkazom potenciálu našej ponuky.



Atmosféra podujatia bola predovšetkým nesporne srdečná a pútavá. Vďaka rytmickej hudbe, očarujúcim svetlám, chutnému jedlu a nápojom skutočne dodala iskru našej rutine. Netrpezlivo očakávame ďalší ročník a dúfame, že Liquid Marketu Bratislava sa bude dariť aj v ďalších rokoch.





Comments


bottom of page