top of page

Festival Liquid Market: zmes tradícií a inovácií

Updated: Sep 21, 2023


Liquid Market Festival v Bratislave je vzrušujúcim eventom, ktorý oslavuje svet nápojov. Z malého nápadu sa stalo veľké podujatie, ktoré priťahuje značky a návštevníkov z celej Európy.


Tento rok sme radi, že Dolphin môže byť súčasťou tohto festivalu. Spoločnosť Dolphin je známa tým, že poskytuje vysoko kvalitné riešenia pre pitný režim firiem po celom Slovensku. A to sa dokonale hodí k cieľu festivalu Liquid Market, ktorým je kvalita a udržateľnosť.Jednou z hlavných vecí, ktoré na festivale prezentujeme, je náš projekt HORECA. Tento špeciálny projekt je určený pre podniky, ako sú hotely a reštaurácie. Je to pre ne nový spôsob, ako poskytnúť svojim zákazníkom vysokokvalitnú vodu bez toho, aby sa museli spoliehať na drahú balenú vodu alebo bežnú vodu z vodovodu. Je to skvelé ekologické a zároveň nákladovo efektívne riešenie.Zoznámte sa s

Erikou Meškovou

na festivale Liquid Market!

Obzvlášť sa tešíme na workshop, ktorý sme si na toto podujatie pripravili. Bude to 20-minútový seminár, ktorý bude viesť naša skvelá kolegyňa Erika Mešková a uviede vás do nespočetných výhod našich riešení pre HORECA. Odborné znalosti Eriky v kombinácii s jej vášňou pre produkt sú zárukou, že sa nebudete núdiť a odidete s novým pohľadom na riešenia pitného režimu pre podniky.


Zaregistrujte sa na seminár!

Máte záujem? Zabezpečte si svoje miesto už teraz! Zaregistrujte sa na workshop a my vás budeme informovať o presnom čase a ďalších dôležitých detailoch.

A to nie je všetko! Pre ranné vtáčatá máme špeciálnu odmenu.

Získajte svoju bezplatnú vstupenku na Liquid Market Festival!


Buďte medzi prvými 20 účastníkmi, ktorí sa zaregistrujú na náš workshop, a získajte bezplatnú vstupenku na Liquid Market Festival v hodnote 40! Poponáhľajte sa, tieto vstupenky sa rýchlo minú!


1. a 2. september

Nová Cvernovka

Račianska 1575/78, Bratislava

14:00 - 22:00


Comments


bottom of page