top of page

Pitný režim na pracovisku a v kancelárii

Pri práci je dôležité dbať na pitný režim, pretože dehydratácia môže spôsobiť pokles energie a koncentrácie. Práve preto je dôležité zabezpečiť v kancelárii výdajník vody, ktorý povzbudí zamestnancov, aby počas dňa pili dostatočné množstvo vody.

Postarajte sa o to, aby vaši zamestnanci mali vďaka výdajníku prístup k neustálemu zdroju čistej pitnej vody. To je dôležité na každom pracovisku, nielen preto, aby ste predišli dehydratácii, ale aj preto, aby ste zaistili maximálny pracovný výkon vášho tímu.

Dolphin Firmy a kancelárie | Voda pre firmy

Pohodlie

Ak svojim zamestnancom zabezpečíte pohodlný prístup k výdajníku vody alebo pitnej fontánke priamo na ich pracovnom mieste, môžete ich povzbudiť k pitiu a zachovaniu hydratácie počas celého dňa.

Udržateľnosť

Kancelárské výdajníky Dolphin sú ekologicky zodpovednou voľbou. Šetria energiu a sú vyrobené z odolných materiálov. Používajte biologicky rozložiteľné papierové poháre alebo preskúmajte náš sortiment ľahko plniteľných fliaš na vodu, aby ste ešte viac minimalizovali svoj vplyv na životné prostredie.

Dolphin Firmy a kancelárie | Voda pre firmy
Dolphin Firmy a kancelárie | Voda pre firmy

Energia

Správna hydratácia zvyšuje zdravie a produktivitu, ale voda, ktorú pijete, musí byť tá najlepšia. Otestované a schválené výrobky Dolphin poskytujú vysokokvalitnú balenú, minerálnu alebo filtrovanú vodu na požiadanie. Rozdiel je okamžite badateľný!

Ušetrite! Vyžiadajte si svoju personalizovanú cenovú ponuku už teraz!

Nie ste si istí, ktoré hydratačné riešenie je vhodné pre váš priestor? Naši odborní poradcovia vám radi pomôžu nájsť dokonalé riešenie prispôsobené vašim jedinečným potrebám.

Riešenie na mieru pre každé umiestnenie

Pracovisko potrebuje výdajník vody, ktorý je prispôsobený jeho jedinečným požiadavkám a prostrediu. Od systémov na priame chladenie vody, ktoré ponúkajú osviežujúco chladnú pitnú vodu, až po možnosť horúcej vody, ktorá každému poskytne príležitosť na okamžitý horúci nápoj - pre každé pracovisko existuje dokonalý výdajník vody. Vyberte si produkt podľa svojich podmienok alebo nás kontaktujte a požiadajte o odborné poradenstvo.

Filter Plus

Filter Plus

Classic White

Classic White

Súvisiace články

bottom of page