top of page

Profesionálne riešenia v oblasti pohostinstva

Predstavte si, že si plníte do fliaš vlastnú značku vody z vlastného zdroja... Dolphin Pro Series, č. 1 pre hotely, reštaurácie a gastronomické podniky.

Výdajníky vody Dolphin Pro Series predstavujú revolučný systém pre pohostinstvo. Sú navrhnuté tak, aby znižovali uhlíkovú stopu, eliminovali plastový odpad a zvyšovali zisky. Voda v PET fľašach je nielen drahá, ale aj nešetrná k životnému prostrediu. Vodu z vodovodu, často plnú znečisťujúcich látok a dezinfekčných chemikálií, ako je chlór, možno len ťažko považovať za vítanú alebo zdravú ponuku pre vašich hostí. Výberom vody Dolphin nielenže zvýšite svoje zisky, ale preukážete aj svoju starostlivosť o našu planétu.

Dolphin Horeca | Stroj na vodu

Prečo si vybrať riešenie Dolphin HoReCa?

  • Ponúka udržateľnú a ekonomicky výhodnú alternatívu k balenej vode.

  • Propaguje ekologickú politiku voči vašim zákazníkom.

  • Poskytuje dokonalú, vysokokvalitnú vodu za atraktívnu cenu.

Vybudujte si vlastnú značku

Vytvorte si vlastný zdroj vody pomocou vysokokapacitného výdajníka vody profesionálnej kvality. Pomocou personalizovaných fliaš môžete svojim zákazníkom ponúknuť vlastnú značku neperlivej a perlivej vody. Tento prístup nielen šetrí náklady, ale podporuje aj koncepciu šetrnú k životnému prostrediu.

Dolphin Horeca | Stroj na vodu
Dolphin Horeca | Stroj na vodu

Špičkový dizajn

Naše výdajníky vody sa pýšia štýlovým a zároveň funkčným dizajnom a použitie materiálov vhodných na výrobu potravín zaručuje hygienický výkon v akomkoľvek potravinárskom prostredí. Tieto výdajníky sa ľahko čistia a sú odolné voči poškodeniu.

Perfektné prispôsobenie

V závislosti od vašich kapacitných potrieb, dostupného priestoru a požiadaviek na spotrebu vám spoločnosť Dolphin pomôže vybrať ideálny typ výdajníka vody. Naše modely sú navrhnuté tak, aby vyhovovali akémukoľvek umiestneniu a prostrediu.

Dolphin Horeca | Stroj na vodu

Voda, ako ju príroda zamýšľala

Výdajníky vody série Dolphin Pro sa pripájajú priamo na hlavný prívod vody. Pomocou našej špeciálnej patentovanej technológie Green-Filter sa účinne odstránia všetky nečistoty, suspendované častice, chlór, zápach, nepríjemné chute, baktérie a iné kontaminanty. Vďaka tomu máte k dispozícii vodu najvyššej kvality, pripravenú na podávanie podľa potreby.

Udržateľnosť na prvom mieste

Výdajníky vody série Dolphin Pro boli premyslene vybrané ako environmentálne šetrné riešenia. Pomáhajú znižovať vašu uhlíkovú stopu tým, že eliminujú odpad z plastových fliaš a prepravy, ako aj tým, že ponúkajú energeticky úsporné funkcie.

Zvýšte zisky!

Vlastnú vodu si môžete plniť do fliaš už za 0,03 € za liter, vrátane CO2 a ročnej výmeny filtra. To je menej ako 0,01 € za pohár. Vypočítajte si svoje ziskové marže alebo nám dovoľte, aby sme to urobili za vás.

Tichá alebo perlivá

Pomocou nášho výdajníka môžete naplniť poháre alebo fľaše neperlivou alebo perlivou vodou. Máte úplnú kontrolu nad intenzitou sýtenia, veľkosťou porcie a teplotou, a to všetko pomocou ľahko použiteľných nastavení.

Horeca-hand.jpg

Ako to funguje?

Systémy Dolphin Pro Series sa ľahko inštalujú, sú kompaktné a prekvapivo dostupné. Mnohé hotely a reštaurácie po celom svete už filtrujú, plnia do fliaš a predávajú vlastnú vodu - čím zvyšujú svoje zisky! Odborník spoločnosti Dolphin navštívi váš objekt a odporuči najvhodnejší filtračný systém.

Produkty pre pohostinstvo

Ste v dobrej spoločnosti!

Vedúce značky si už začali napĺňať svoju vlastnú značku.


«Chceme zabezpečiť konečný zážitok pre našich hosťov po každej stránke. Voľba tohto riešenia pre našu vodu zabezpečuje zdravší produkt s lepšou chuťou a súlad s našimi environmentálnym cieľmi.»

HOTEL «THE PENISULA» CHICAGO

Po excelentných výsledkoch zvažujeme o rozšírenie riešenia horeca celoštátne...
«Usilujeme sa redukovať odpad dnes pre zelenší zajtrajšok.»

HOTEL «MARRIOTT» NEW YORK MARQUIS

Horeca-spolocnost.jpg

Ušetrite! Vyžiadajte si svoju personalizovanú cenovú ponuku už teraz!

Nie ste si istí, ktoré hydratačné riešenie je vhodné pre váš priestor? Naši odborní poradcovia vám radi pomôžu nájsť dokonalé riešenie prispôsobené vašim jedinečným potrebám.

Súvisiace články

bottom of page