top of page
Dolphin, voda pitná, pitný režim, pramenitá voda, Chladiče vody, voda do kancelárie

Iniciatíva "Voda pre školy" je projektom spoločnosti Dolphin Central Europe.


Spoločnosť Dolphin je popredným európskym dodávateľom pitného režimu, pokiaľ ide o environmentálne zodpovedné správanie. Spoločnosť Dolphin sa od roku 1996 stará o pitný režim svojich zákazníkov, poskytuje im profesionálny servis, inštaláciu a údržbu a zabezpečuje najvyššiu možnú kvalitu vody.

SK | EN

Pillar_Education_7_SecondarySchool_VBL.jpg

Voda pre život:

Voda v škole

  • Neobmedzené množstvo kvalitnej pitnej vody

  • Bezplatne k dispozícii pre všetkých študentov

  • Podpora zdravého životného štýlu

Jednoduché riešenie

 

Školy sú dôležitým prostredím, kde sa deti a dospievajúci učia zdravému životnému štýlu a vytvárajú dlhodobo pozitívne návyky v oblasti pitného režimu.

 

Ponuka riešení pitného režimu a podpora spotreby vody v školách zmení vzorce správania vedúce k zvýšenej spotrebe čistej vody. Výhody sú pritom naozaj početné!

QUASAR VersaFiller P8EBQY_1.png
eco earthe saving.jpg

Udržateľná budúcnosť

Dnešní študenti hľadajú inovatívne riešenia pre ekologické aspekty ochrany životného prostredia. Zodpovedné správanie, najmä pokiaľ ide o vodné zdroje, je jednou z hlavných oblastí záujmu. 


Predchádzanie plytvaniu jednorazovými plastmi, šetrenie energiou a zdrojmi a prehľadné udržateľné rozhodnutia sú dôležitou súčasťou vzdelávacieho procesu.

Dolphin pitné staničky

 

Vďaka fontánkam na pitnú vodu a plničkám na fľaše nainštalovaným v škole, si študenti môžu kedykoľvek naplniť a doplniť opakovane použiteľné fľaše na vodu vysokokvalitnou pitnou vodou alebo sa jednoducho napiť čerstvej vody, keď prechádzajú okolo hydratačnej stanice.


Jednoduché používanie


Vďaka bezdotykovému aktivačnému senzoru sa vaša fľaša po vložení do plniacej stanice automaticky naplní čerstvou pitnou vodou; 

 

alebo

 

Jednoduchým stlačením tlačidla sa aktivuje prúd vody.

 

 

Zaručená hygiena!


Špeciálna ultrafialová technológia, použitie antimikrobiálnych medených častí a postriebrených zlúčenín zaručujú bezpečné a zdravé pitie za každých okolností. 

 

 

Odolná technológia

 

Vďaka komponentom šetriacim energiu a vodu, ktoré sú nainštalované v celom zariadení, pomáhajú tieto hydratačné stanice minimalizovať uhlíkovú stopu používateľa. Patentovaná technológia Green-Filter umožňuje najvyšší stupeň filtrácie produkujúci minimum odpadu vďaka možnosti výmeny jednorazových médií. 

dolphin station.png
eco-bottle-mockup.png

Osobná eko fľaša

 

Študentom sa odporúča používať fľašu na vodu Dolphin s objemom 0,75 l. Tieto fľaše 100% bez BPA majú široké plniace hrdlo a praktický uzáver na pitie.

Fľašu je možné personalizovať pomocou menovky, vďaka čomu vždy viete, ktorá fľaša je vaša!

Vezmite si svoju vodu všade so sebou!

  • 0,75 ltr

  • Možnosť opätovného naplnenia

  • Neobsahuje BPA

Vlastnosti: 

  • Vhodná do umývačky riadu

  • Odolná

  • Široké hrdlo (pre ľahké plnenie a umývanie)

  • Osobná (napíšte naň svoje vlastné #meno)

Voda v škole - hydro balíček

S hydratačnou stanicou Dolphin prichádza viac než len skvelá voda!

 

Zistite viac...

Pre pedagógov

 

Školy sú dôležitým prostredím, kde sa deti a dospievajúci učia zdravému životnému štýlu a vytvárajú dlhodobo pozitívne návyky v oblasti pitného režimu.

 

Táto stručná správa informuje pedagógov o tom, prečo a ako najlepšie implementovať pitný režim v školskom prostredí.

Pillar_Education_7_SecondarySchool_VBL.jpg

Pre študentov

 

Pitie vody je dobré pre telo aj myseľ.

 

Informačný list pre študentov vysvetľuje výhody každodenného pitia vody a ukazuje, ako používať hydratačné stanice na pitie a dopĺňanie vody do fliaš.

istockphoto-1177897529-1024x1024.jpg

Pre rodičov

Zdravší životný štýl začína v rodinnom prostredí, ktoré je kľúčovým motivačným prvkom.

 

Táto správa pomôže rodičom pochopiť, čo robí ich škola na podporu správnych hydratačných návykov a ako sa môžu na tomto procese podieľať.

Všetky inštalované zariadenia sú špeciálne navrhnuté na tento účel a do tohto prostredia a spĺňajú normy ANSI A117.1/ NSF 61 a ADA ( pre použitie dospelými a deťmi).

bottom of page